Можливість повернення/обміну

Будь-яке обладнання, придбане в інтернет-магазині Мега-Холод, покупець може повернути чи обміняти на інше. Повернення та обмін здійснюється згідно із гарантійними зобов’язаннями, чинними в рамках законодавства України.

Для того, щоб скористатися цією послугою важливо виконати такі дії:

  1. Під час отримання обладнання чи запчастин покупець повинен ретельно оглянути пакування та товар на наявність механічних пошкоджень.
  2. У разі виявлення пошкоджень потрібно скласти Акт приймання-передачі у пункті видачі у присутності представника транспортної компанії та пред’явити претензії у письмовій формі, повідомити про це продавця.
  3. Якщо усі ці дії будуть виконані – товар підлягатиме обміну чи гарантійному ремонту.

Поверненню та обміну протягом 14 днів підлягає НОВЕ обладнання та запасні частини за умови збереження коробки (пакування виробника), наявності чека про оплату та без дефектів, слідів експлуатації.

Повернення та обмін Б/В обладнання та запасних частин можливе , якщо під час першого запуску (встановлення запчастин) спеціалісти покупця виявили дефекти. Якщо причиною виходу з ладу слугував неправильний монтаж сторонніми майстрами – повернути чи обміняти зіпсоване обладнання та запчастини неможливо.

На монтаж, виконаний фахівцями компанії Мега-Холод, ми надаємо гарантію 12 місяців.