Виїзд майстра

Виїзд майстра на об’єкт – це зручний і швидкий спосіб діагностики, ремонту чи сервісного обслуговування холодильних агрегатів. Ми опрацьовуємо заявки на виклик майстра негайно – відразу після їхнього надходження, щоб швидко усунути проблему та мінімізувати негативні наслідки від її виникнення. Адже несправності холодильних систем тягнуть за собою порушення промислових процесів та несуть ризик псування готової продукції, яка зберігається у камерах.

Алгоритм дій майстра компанії Мега-Холод з ремонту холодильного обладнання

Після отримання заявки на виїзд майстра на об’єкт ми обираємо найзручніший для вас час візиту нашого фахівця. Він приїздить на місце з сучасним обладнанням для діагностики та інструментами для ремонту обладнання:

 1. Визначає обставини та причини виходу техніки з ладу.
 2. Проводить необхідні ремонтні роботи.
 3. Регулює і запускає холодильні агрегати.

У разі виходу з ладу вузлів чи деталей і виникненні необхідності їхньої заміни – ремонт може зайняти більше часу. Але наші кваліфіковані працівники намагаються усунути проблему як можна швидше.

Переваги виклику майстра від компанії Мега-Холод

 1. Швидка обробка заявки.
 2. Візит у зручний для замовника час.
 3. Досвідчені фахівці.
 4. Наявність усіх необхідних інструментів та приладів.
 5. Великий асортимент обладнання та комплектуючих на складі компанії, що дає можливість виконати швидку заміну вузлів, які вийшли з ладу.
 6. Якісне устаткування від провідних виробників Bitzer, Danfoss, Copeland, Bock, ECO, Frascold, Carel, Alco Controls, Ziehl-Abegg
 7. Можливість замовлення термінового постачання запчастин і комплектуючих за потреби.
 8. Гарантія на виконані ремонтні роботи.
 9. Доступна ціна на ремонт, запчастини, комплектуючі та готові агрегати.

Майстри компанії Мега-Холод швидко і якісно усунуть проблеми з холодильним обладнанням, щоб ваша техніка працювала надійно і стабільно.