Ziehl Abegg

Ziehl Abegg

Про виробника

Серед світових лідерів з виробництва осьових вентиляторів почесне місце по праву займає німецька компанія Ziehl-abegg (Ціль-Абегг). Товари, вироблені даною компанією займають найвищі позиції на ринку вентиляційного обладнання більш століття.

Осьові вентилятори Ziehl-abegg незамінні в холодильному і кліматичному обладнанні. Вони володіють бездоганною якістю, компактні і економічні.

Основами кожної з серій вентиляторів Ziehl-abegg стали найефективніші моделі, серед яких кожен клієнт зможе вибрати собі модель, що відповідає всім вимогам і характеристикам. Для охолодження теплообмінників повітряних конденсаторів & nbsp; може використовувати осьові вентилятори серій FB (4 лопаті) або FN (7 лопатей), діаметром від 300 до 800 мм, з витратою повітря від 2500 до 12000 куб.м / год.

Основною перевагою осьових вентиляторів Ziehl-Abegg є їх надійність. Вентилятори Ziehl-Abegg не вимагають сервісного обслуговування, за винятком випадків експлуатації в умовах підвищеного забруднення. При виникненні забруднення на поверхні вентиляторів необхідно провести їх очищення механічним способом.