Ibp

Ibp

Товари виробника

Про виробника

Мідні фітінги IBP призначені для з'єднання мідних труб будь-якого виробника і відповідають всім вимогам стандарту EN +1254 за якістю. Фітинги виготовлені з високоякісної міді Cu-DHP (CW 024A) стандарт PN-EN 12449 і мають високу міцність. Вони широко використовуються в системах холодопостачання, вентиляції та кондиціонування, в трубопроводах технічних і медичних газів, системах машин і пристроїв, а також при монтажі трубопровідних систем для гарячої та холодної води.

Мідні вироби зносостійкі, так як матеріал практично не піддається корозії. Монтаж відрізняється простотою і не займає багато часу, що актуально при створенні розгалужених трубопроводів. Мідь відмінно себе веде як при високих, так і при низьких температурах, тому такі елементи можуть використовуватися в будь-яких системах. Мідні з'єднання будуть служити стільки, скільки буде існувати сама система, в яку вони вмонтовані.

Ми пропонуємо купити мідні фітинги IBP, які відповідають світовим стандартам якості. З їх допомогою ви зможете створити надійні, безпечні і економічні комунікаційні системи.