Eco modine

Eco modine

Про виробника

Італійська бренд ECO входить у фінський концерн Luvata з 2007 року. Він є одним із провідних виробників повітроохолоджувачів та комплектуючих до них для обладнання з продукування промислового холоду. Співпраця з Luvata дає можливість компанії використовувати якісні матеріали для виробництва продукції і тримати доступну ціну. Окрім того, виробник ретельно слідкує за якістю виготовленого обладнання, тому покупці отримують надійні повітроохолоджувачі недорого.

Діяльність виробника ECO

Компанія має власний науково-дослідницький центр, тому завжди тримає руку на пульсі інновацій і регулярно впроваджує новітні розробки. Конструкторський відділ проектує техніку, яка відповідає міжнародним стандартам якості, а чітке дотримання технології виробництва і тестування продукції дозволяє постачати користувачам надійні агрегати для холодильної техніки. Щорічно усі заводи виробника проходять перевірку на відповідність сертифікації ISO 9002 та ISO 14 000.

Заводи компанії розташовуються в Італії, Іспанії, Швеції, США, Китаї, Авсралії, а широка мережа дистриб’юторських центрів і налагоджена система логістики забезпечують швидкий доступ покупців до найновіших розробок бренду. Продукцію виробника ECO можна придбати практично у будь-якому куточку планети. Її використовують для будівництва вентиляційних установок, систем кондиціонування повітря, для спорудження холодильних агрегатів різних розмірів та призначення: для шафів, вітрин, холодильних камер.

Асортимент та переваги продукції бренду ECO

Виробник став відомим на увесь світ завдяки високій якості та довговічності виготовлених товарів:

  1. Повітроохолоджувачі Modinе від компанії ЕКО є на ринку кількох типів: кубічні комерційної серії CTE та промислової серії ICE, потолочні плоскі серій MIC, STE, EVS, LFE, наклонні, настінні, промислові двопоточні потолочні серії IDE, з двосторонньою роздачею. Кожен тип призначений для обладнання з різними умовами охолодження в приміщеннях різних розмірів, тому користувачі можуть дібрати пристрої за своїми потребами.
  2. Теплообмінники ECO цінуються серед користувачів за універсальність завдяки конструкції на загальній елементній базі, а також за енергоефективність (для виготовлення використовують теплообмінники із оребреної мідної трубки, алюмінієві перфоровані ламелі) та ергономічність (конструкція розроблена з урахуванням необхідності сервісного обслуговування обладнання).
  3. Конденсатори повітряного охолодження використовують в обладнання для вироблення промислового холоду як вузли для охолодження різних хладагентів.

Комплектація холодильних агрегатів обладнання бренду ЕКО має багато плюсів:

  • великий асортимент, завдяки чому можна зібрати устаткування для використання у торговій, промисловій, харчовій галузях;
  • універсальні корпуси і різні розміри моделей приладів дають можливість укомплектувати ними шокофростери, камери для зберігання плодоовочевої продукції, холодильні склади різних габаритів;
  • доступна ціна завдяки співпраці виробника з великим гірничодобувним концерном Luvata, який постачає компанії ECO матеріали для виготовлення обладнання за вартістю нижче ринкової;
  • енергоефективність досягається впровадження найсучасніших розробок власного наукового центру та дає можливість користувачам економити на електроспоживанні.

В каталозі інтернет-магазину постачальника холодильного обладнання – компанії Мега-Холод – ви знайдете пристрої бренду ЕКО для будь-яких агрегатів. Наші фахівці допоможуть вам з вибором. Також ми надаємо послуги з проектування, монтажу, підключення та сервісного обслуговування техніки. Швидка доставка замовлень можлива завдяки відправці товарів зі складу компанії у місті Рівне.