Copeland

Каталог Copeland


Copeland Scroll ZF
Компресори герметичні
спіральні Copeland Scroll
ZF низькотемпературні
Copeland Scroll ZBD и ZFD
Компресори герметичні
спіральні Copeland Scroll
ZBD і ZFD
Copeland Scroll ZB
Компресори герметичні
спіральні Copeland Scroll ZB для средньотемпературного охолодження


Copeland Scroll ZR
Компресори герметичні
спіральні Copeland Scroll
ZR для средньотемпературного охолодження
Полугерметичные компрессоры Copeland STREAM
Напівгерметичні компресори
Copeland STREAM
Компрессоры Copeland

Emerson - це провідний світовий постачальник рішень для опалення, вентиляції, кондиціонування повітря і охолодження для побутового, комерційного та промислового застосування. Компанія пропонує енергоефективні системи клімат-контролю, які дозволяють створювати комфортні для людини умови, зберігати продукти харчування і захищати навколишнє середовище.

Компанія Emerson розробила кілька інноваційних технологій: перші напівгерметичні і герметичні компресори, створені в 40-50-ті роки минулого сторліття високоефективні компресори серії Discus ™ і спіральні компресори для систем опалення та кондиціонування повітря, випущені на ринок в 80-90-ті роки, а також напівгерметичні компресори серії Stream, спіральні компресори Digital і компресори з регульованою швидкістю обертання, що використовують сучасні приводні технології.

Було створено унікальний спектр рішень для систем охолодження і кондиціонування повітря. За останні роки компанії вдалося стати найбільшим постачальником рішень для виробництва теплових насосів. 

Компресори Copeland ™ проектувалися з урахуванням наступних вимог: Висока ефективність, низький рівень шуму, міцність і неперевершена надійність. Вони можуть працювати з новими екологічно безпечними холодоагентами, що дозволяє підвищити ефективність і продуктивність всієї системи.

<< Назад


Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення